שי ורועי

אם חשבתם ששי ורועי הם נחלתם הבלעדית של הילדים, טעיתם בגדול! הם הצליחו לתפוס מקום רחב גם בליבם של ההורים וכיום הם נחשבים כמותג של המדינה. הומור בלתי פוסק שמדבר לילדים ומבוגרים כאחד, מסרים חינוכיים, סדרה מצליחה במיוחד, קהל עצום וים של קסם – אלו רק חלק מהתכונות שהפכו את הצמד “שי ורועי” לכוכבי ילדים ענקיים ולצמד המצליח ביותר כיום.
המותג “שי ורועי” הוא נכס פרסומי אדיר. כישורי המשחק בתוספת ההומור הקורע שלהם מקנה להם נוכחות ויראלית עצומה, אם זה בסרטוני פרסום טלוויזיונים, יוטיוב או תשדירי פרסומת ברדיו. הם יקרעו אותנו מצחוק. זה בדוק! דמיינו שהם יוצרים מערכון לעסק שלכם, בדמות הגשש החיוור או סאלח שבתי. אין מי שלא ידבר על זה ברחבי הארץ. העסק או המותג שלכם יתפשט כאש בשדה קוצים. לא שווה? יש לכם רשת אופנת ילדים, חברת ביטוח או מוצרי חשמל? הם יבנו עבורכם קמפיין מטריף ומשעשע שכולם ידברו על זה ומשם הדרך קצרה לרכוש את המוצר. שי ורועי נמצאים בכל בית בישראל: תחפושות לפורים, בובות, תיקים, כובעים,
חולצות, חוברות הפעלה, בקבוקים, וכמובן החבר הכי טוב שלהם ‘במבליק’ הוא בצורת בובת חיבוק.
קצת על הרייטינג של שי ורועי:
“מותק של יומולדת עם שי ורועי” ששברה שיא של מיליוני צפיות, “בין כוכבים”, “השטותריקים” (7 עונות + סדרות המשך בקרוב) ו”סיפורים לבמבליק” הם רק חלק מסיפור ההצלחה של שי ורועי ב-Hot V.O.D. חמש שנים מככבים בהפקת היוקרה של חנוכה “מותק של פסטיבל”. לאחרונה מנחים תוכנית רדיו ‘סתלבוטה של שבת עם שי ורועי’ בכל שבת ב9:00 בבוקר ברדיוס 100FM ובשבועות הקרובים יצא לאור ספר ראשון פרי עטם בהפצה ארצית של ‘סטימצקי’. תנו ללקוחות לצחוק כל הדרך אל העסק שלכם .