מעירים את המדינה עם אלירז שדה ומאיה בצלאל


התכנית “מעירים את המדינה” משודרת ברדיו לב המדינה בימים א’-ד’ בין השעות 8:00-10:00 אלירז שדה, שהעיר לנו את המדינה בשנת 2010 וזכה במיליון בתכנית “האח הגדול”, בעט בכדור בתכנית “גולסטאר”, הגיש והשתתף בתכניות אירוח רבות בערוץ 2, ערוץ 20 וערוץ 24, מגיש בסופר פריים טיים את התכנית “מעירים את המדינה” בליוויה של מאיה בצלאל, אותה אתם מכירים מתכנית הריאליטי “היחידה” בהוט 3 ובמהדורת השבט בערוץ 10, מבלוג במאקו “וואו מאיה איך רזית” ועוד. הבחורה עם הצחוק המתגלגל המפורסם במדינה, עם הלשון החדה שלא מפחדת לעקוץ וגם ללטף כשצריך, היא שובת לב ומכונה אהובת הקהל.
לאלירז ומאיה יש רפרטואר עשיר כצוות טוב שהתחיל בהגשת תכנית בערוץ המוסיקה 24 . הגשתם המשותפת ברדיו לב המדינה, הופך אותם לצוות חזק ודינאמי.
איך הם מצליחים להעיר אותנו?
בשיחות קלילות ומתובלות בהומור על ענייני היום, בלהיטים חמים מכל הז’אנרים, שעשועונים אינטראקטיביים עם המאזינים ובפינות חמד כמו: פינת הספורט, הכלכלה והנומרולוגיה עם מומחי תוכן.
לאלירז ומאיה כשרון מיוחד להעיר לא רק את קהל המאזינים, אלא גם את המותגים שלכם, המפרסמים: הם יקרעו את המיקרופון עבורכם!
גמישות בפרסום זה שם המשחק אצלם! בכל תכנית נפגוש משחקים קריאטיביים ומקוריים עם מאזיני התכנית, הפעלות מודולריות הכוללים הנעה לפעולה של הלקוח. כל אלו מתואמים ישירות עם המפרסמים בפגישה אישית ובהתאם לצרכים.
גם דף הפייסבוק של התחנה לא נח לרגע בזכותם וניזון מהשידור בכל רגע ורגע.
עם כזו חשיפה וכזו יצירתיות בנק ירושלים,הונדה, וולוו ,אספרסו קלאב , קניון הזהב אריאל מדיקל, מכללת פסגות ועוד לא היססו לרגע כשבחרו לפרסם דווקא בתכנית זו.